مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آمل گفت: یکی از دسیسه های مهم امروز دشمن استحاله از درون نظام جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ابزار نفوذ است که در این راستا مقام معظم رهبری بر حفظ روحیه انقلابی گری و بست این گفتمان به نسل جوان امروزی تاکید دارند.

محمد عباسپور مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آمل با بیان اینکه ملت انقلابی ایران اسلامی به خصوص مردم بصیر و ولایت مدار شهرستان هزار سنگر آمل با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال نشان دادند عهد و پیمان ناگسستنی با آرمان های امام و انقلاب دارند؛ اظهار کرد: یکی از دسیسه های مهم امروز دشمن استحاله از درون نظام جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ابزار نفوذ است که در این راستا مقام معظم رهبری بر حفظ روحیه انقلابی گری و بست این گفتمان به نسل جوان امروزی تاکید دارند.

عباسپور گفت: بسیج دانشجویی شهرستان آمل به واسطه این دغدغه رهبری، تلاش دانشجویان انقلابی دانشگاه های این شهرستان برنامه بزرگ پویش مردمی من انقلابی ام را در روز ۲۲ بهمن ماه برگزار کرد.
وی با بیان اینکه برای نشان دادن عهد و پیمان ناگسستنی جوانان و دانشجویان انقلابی این شهرستان طوماری با مضمون تجدید عهد و پیمان با آرمانهای امام(ره)،شهدا و مقام عظمای ولایت به امضای جوانان و دانشجویان این شهرستان رسیده است، تاکید کرد: این طومار به دفتر رهبر معظم انقلاب تقدیم خواهد شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :